Ekopharma Tyrni AHA-PHA Yöseerumi 30ml

Alkuperäinen hinta oli: 46,90 €.Nykyinen hinta on: 39,86 €.

Tuotteen halvin hinta 30 päivältä: 39,86 

Kosteuttava ja uudistava yöseerumi, joka kirkastaa ja heleyttää ihoa.

Jaa

Kuvaus

Ekopharma Tyrni AHA-PHA on Silkkinen yöseerumi, jonka sisältämät hapot kuorivat ja kosteuttavat ihoa tukien ihon uusiutumista ja nuorekasta heleyttä.

Käyttö: Levitä seerumia iltaisin puhtaalle iholle. Suojaa iho auringolta käytön aikana ja viikko käytön lopettamisen jälkeen. Vältä auringonottoa.

Ainesosat: Aqua, Gluconolactone, Lactic Acid, Glycerin, Decyl Cocoate, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract (Tyrni/Sea Buckthorn), Caprylic/Capric Triglyceride, Levulinic Acid, Phenethyl Alcohol, Lysolecithin, Pullulan, Sclerotium Gum, Xanthan Gum, Tocopherol, Silica, Parfum (Natural), Linalool*, Limonene*, Geraniol*, Sodium Hydroxide *Natural component of essential oils

EKOPHARMA perustuu parhaisiin mahdollisiin luonnonkosmetiikan aktiiviaineisiin ja suomalaisten marjauutteiden ja marjojen siemenöljyjen ravintorikkauteen. Herkälle iholle kehitetyt tuotteet ovat ratkaisu myös kuivan ja reaktiivisen ihon vaativaan hoitoon. Tuotteet ovat vegaanisia, eikä niitä ole testattu eläimillä.

Saatat myös haluta näitä

ALE!

Ekopharma Herukka Silmämeikinpoistoaine 100ml

Alkuperäinen hinta oli: 17,90 €.Nykyinen hinta on: 15,21 €.

ALE!

Ekopharma Karpalo De-Stress Rauhoittava Seerumi 30ml

Alkuperäinen hinta oli: 29,90 €.Nykyinen hinta on: 25,41 €.

ALE!

Ekopharma Karpalo Sinkkivoide 50ml

Alkuperäinen hinta oli: 22,90 €.Nykyinen hinta on: 19,46 €.

ALE!

Ekopharma Karpalo BHA Kasvoöljy 30ml

Alkuperäinen hinta oli: 32,90 €.Nykyinen hinta on: 27,96 €.

Kirjaudu