Ekopharma Herukka Omega-3 Kasvoöljy 30ml

Tuttu herkän ihon ravitseva öljy uudistetulla tuoksulla!

Jaa

Kuvaus

Uudistunut tuoksu!

Kuvaus: Ravitseva ja antioksidanttinen kasvoöljy suojaa herkkää ja reaktiivista ihoa. Runsaasti omega-rasvahappoja sisältävät mustaherukan siemenöljy ja iltahelokkiöljy vahvistavat herkän ihon lipidisuojaa ja hoitavat ihoa. E-vitamiini pehmittää ja suojaa oksidatiiviselta stressiltä.

Käyttö: Levitä muutama tippa öljyä puhtaalle iholle tai hoitoseerumi tai hoitovoiteen päälle. Voidaan sekoittaa myös hoitovoiteeseen lisäämään voiteen ravitsevuutta sekä kasvohierontaöljyyn lisäämään vaikuttavuutta.

Ainesosat: Squalane, Ribes Nigrum Seed Oil (Mustaherukka/Blackcurrant), Vitis Vinifera Seed Oil (Viinirypäle/Grape), Oenothera Biennis Oil (Iltahelokki/Evening Primrose), Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum (Natural)

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Ekopharma Herukka Omega-3 Kasvoöljy 30ml”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Saatat myös haluta näitä

ALE!

Ekopharma Mustikka Kasvovesi 250ml (Hajusteeton)

Alkuperäinen hinta oli: 22,90 €.Nykyinen hinta on: 19,46 €.

ALE!

Ekopharma Herukka Silmämeikinpoistoaine 100ml

Alkuperäinen hinta oli: 17,90 €.Nykyinen hinta on: 15,21 €.

ALE!

Ekopharma Mustikka Puhdistusmaito 250ml (Hajusteeton)

Alkuperäinen hinta oli: 22,90 €.Nykyinen hinta on: 19,46 €.

ALE!

Ekopharma Vadelma Misellivesi 250ml

Alkuperäinen hinta oli: 26,90 €.Nykyinen hinta on: 22,86 €.

Kirjaudu